Tak Smakuje Gościnność

Chmeli Suneli - Tak smakuje gościnność to gruzińska restauracja z autentycznym, ale nowoczesnym wnętrzem. Restauracja znajduje się w najbardziej turystycznej części Warszawy - Nowym Świecie. Dlatego nasz personel mówi po angielsku i rosyjsku.

Projekt restauracji Chmeli Suneli - Tak smakuje gościnność został stworzony dla naszych gości, aby podczas wizyty mogli odwiedzić prawdziwą Gruzję! Nasza restauracja została podzielona na 3 sale: Sala Batumi - sala morska to region skąd pochodzi Chaczapuri Adżarskie; Sala Kakheti - region, gdzie produkuje się najwięcej wina w Gruzji; Sala Pirosmani - to sala poświęcona słynnemu gruzińskiemu artyście i jego pracom.

Codziennie w restauracji od poniedziałku do piątku znajdziecie różne promocje, przeznaczone dla par i dużych zespołów. Nasze dania przygotowywane są przez szefa kuchni z Gruzji, w menu można również znaleźć danie od szefa, które jest aktualizowane raz na jakiś czas.Restauracja Chmeli Suneli - Tak smakuje gościnność oferuje duży wybór gruzińskich win i szeroką listę koktajli.

Rezerwacja

Lokalizacja restauracji

  • ul. Nowy Świat 35
  • 00-029 Warszawa

Godziny otwarcia

  • Niedziela - Czwartek od 12:00 do 23:00
  • Piątek - Sobota od 12:00 do 00:00

Lokalizacja